نقش آموزش درست پرونده الکترونیک سلامت در موفقیت آن

نقش آموزش درست پرونده الکترونیک سلامت در موفقیت آن

پرونده های الکترونیکی سلامت (EHRs) و پرونده های پزشکی الکترونیکی (EMRs) نوید مراقبت های بهداشتی بهتر و کارآمدتری را ارائه می دهند. علیرغم مزایای بسیاری از EHR، پزشکان اغلب در ابتدا با اکراه و نارضایتی از آنها استفاده می کنند. به منظور افزایش کارآیی پرونده الکترونیک سلامت (EHR) در عمل ، باید آموزش EHR جذاب و کامل ارائه دهید. با یادگیری نحوه استفاده صحیح از EHR ، می توانید گردش کار و مراقبت از بیمار را در همه سطوح بهبود ببخشید.

مزایای آموزش EHR شامل چه مواردی می باشد؟

  • آموزش پرونده الکترونیک سلامت کارآیی واحد اداری را افزایش می دهد.

با پرونده الکترونیک سلامت از دقیق بودن و جامع بودن پرونده بیماران اطمینان حاصل می کنید. همچنین به اشتراک گذاشتن پرونده ها را بین پزشکان آسان می کند و از ثبات نحوه درمان در یک تیم مراقبتی یکپارچه اطمینان حاصل می کنند. آموزش EHR به پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا حداکثر استفاده را از بستر EHR ببرند ، بنابراین مراقبت از بیمار بهبود می یابد.

EHR ها علاوه بر رسم نمودار جداگانه برای بیماران ، دارای ظرفیت های پیشرفته سلامت ، گزارش دهی و تجزیه و تحلیل جمعیت هستند. آن ها فرآیندهای بالینی ، مالی و عملیاتی این عمل را بسیار بهبود می بخشند و به سازمان ها در دستیابی به حداکثر بهره وری کمک می کنند. استفاده از EHR در حداکثر توان خود بسیار ضروری است ، به ویژه در زمانی که پزشکان سعی می کنند در طرح های مبتنی بر ارزش و بهبود کیفیت مشارکت کنند. با استفاده از این فناوری ، گزارشات قانونی قابل کنترل تر است زیرا پرونده الکترونیک سلامت اطلاعات حیاتی را با حداقل کلیک جمع آوری می کند. داده های EHR از ابتکارات مبتنی بر تمرین ، مانند بررسی عملکرد و معیار پشتیبانی می کند.

  • نوآوری پرونده الکترونیک سلامت از تیم های مراقبت های بهداشتی پشتیبانی می کند.

راه حل های آموزشی  پرونده الکترونیک سلامت (EHR) بار اداری مورد نیاز برای اجرای تمرین شما را کاهش می دهد. داشتن کارکنان آگاه و آموزش دیده ، اجرای پرونده الکترونیک سلامت را برای پزشکان ، اعضای تیم و همکاران آسان تر می کند  و زمان کمتری را برای جمع آوری اطلاعات و زمان بیشتری را صرف مراقبت و ارتباط با بیماران می کنند.

یادگیری هرچه بیشتر در مورد پرونده الکترونیک سلامت ، شما را برای موج بعدی نوآوری و مقررات فناوری اطلاعات  مراقبت های بهداشتی (HIT) آماده می کند. این صنعت همچنان در حال رشد است و طراحان و تولید کنندگان این نرم افزار کاربردی، راههای جدیدی را برای بهبود کلینیک ها و مراقبت از بیماران کشف می کنند. به گفته HealthTech ، برخی از به روز رسانی های امیدوارکننده فناوری EHR ، شامل پردازش زبان طبیعی (NLP) برای رونویسی خودکار یادداشت های صوتی یا دیکته شده ، تجزیه و تحلیل داده های پیش بینی کننده برای بهبود تصمیمات مراقبت و دسترسی گسترده تر بیماران به داده های بهداشت شخصی است.

  • دانستن نحوه استفاده از سیستم های پرونده الکترونیک سلامت از فرسودگی شغلی پزشک جلوگیری می کند.
جلوگیری از فرسودگی شغلی پزشک با پرونده الکترونیک سلامت

جلوگیری از فرسودگی شغلی پزشک با پرونده الکترونیک سلامت

پرونده الکترونیک سلامت (EHR) مدتی است که در فضای پزشکی حضور دارند. نظرسنجی های اخیر از پزشکان نشان داد که اگرچه EHR برخی جنبه های زندگی کلینیک را بهبود می بخشد ، اما آنها همچنان منبع نا امیدی هستند. آکادمی پزشکان خانواده آمریکا در اوایل سال 2019 گزارش داد که پزشکان تجربیات متفاوتی در استفاده از EHR دارند. این گزارش بر اساس نظرسنجی از 4200 پزشک رود آیلند بود. از این تعداد ، سه چهارم آنها گفتند که EHR صورتحساب را بهبود بخشیده است و بیش از دو سوم آنها ارتباط بین کلینیک ها را بهبود بخشیده اند. اما کمتر از نیمی از آنها گفتند EHR گردش کار را بهبود می بخشد و کمتر از 30 درصد می گویند رضایت شغلی را بهتر می کند. همان نظرسنجی ارتباط بین استرس مربوط به EHR و فرسودگی شغلی پزشکان را نشان داد.

بنابراین ، آیا این بدان معناست که EHR ها انتخاب مناسبی برای پزشکان نیستند؟ گزارشی از ماه مه 2019 در Healthcare IT News خلاف این را نشان می دهد. آموزش EHR ، مانند آموزشی که توسط شرکت های ارائه دهنده این نرم افزار انجام می شود ، برای ایجاد رضایت کاربر نهایی بسیار مهم است. اکثر متخصصان کلینیک نمی دانند چگونه از پرونده الکترونیک سلامت خود برای حداکثر تأثیر، استفاده کنند. در نتیجه ، فناوری به جای ابزار تبدیل به یک مانع می شود. آموزش EHR راهی آسان برای مقابله با این قطع ارتباط و تحقق وعده مراقبت مطلوب از طریق EHR است.

طرفداران پرونده الکترونیک سلامت از کاربران نهایی خود می خواهند حداکثر استفاده را از این نرم افزار ببرند، بنابراین آنها می توانند نحوه بهینه سازی استفاده از EHR خود را بیاموزند. که یکی از آنها مراقبت از راه دور بیماران است.

  • تجدید تجربیات با پرونده های الکترونیکی

پرونده الکترونیک سلامت وعده می دهند که نوآوری جدیدی را در مراقبت از بیماران و مدیریت اقدامات پزشکی به ارمغان بیاورند. برای استفاده موفقیت آمیز از این فناوری ، آموزش EHR را در نظر بگیرید، این امر باعث می شود که راه یکپارچگی دیجیتالی برای پزشکان و اعضای تیم به همان اندازه قابل دسترسی و امیدوار کننده باشد.

سخن آخر

با توجه به اهمیت و مزایای گفته شده از آموزش پرونده الکترونیک سلامت (EHR) برای کاربران، می توانید با کوشان تک تماس بگیرید تا شما را برای نحوه آموزش این نرم افزار راهنمایی کنند.

منبع: وب سایت tempdev.com

نظرات خود را اضافه کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× مشاوره آنلاین